Ajans

Firmanızın reklam departmanı gibi davranan, kurumsal kimliğini koruyan, maliyetlerini önemseyen, firmanız için yeniliklerin peşinde olan ve fikirler sunan, hızlı ve özverili geri dönüş yapabilen çözüm ortağınız olabiliriz.

2010 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında birçok firma ve kuruma çeşitli tasarım, tanıtım ve danışmanlık hizmetleri verdik. 2015 yılında ''Apelsin'' markasıyla hizmetlerimizi aynı heyecanla sürdürüyoruz. ''Anahtar teslim iletişim tasarımı çözümleri'' sloganıyla ve proje bazlı çalıştığımız çözüm ortaklarımızla birlikte, hizmet verdiğimiz sektörle alakalı müşterilerimizin a'dan z'ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Apelsin, müşterilerine sadece ihtiyaç duyduklarında hizmet verebildiği gibi, bünyelerinde faaliyet gösteren bir reklam ve kurumsal iletişim departmanı gibi düzenli hizmet de verebilmektedir. Her müşterimize aynı kalite anlayışıyla yaklaşıyor, müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkilerini çok önemsiyoruz.

Apelsin'in bir anlamı var mı?

Apelsin kelimesi Azerice, Danca, Estonyaca, İzlandaca, Litvanyaca, Norveçce, Özbekçe, Rusça gibi pek çok dilde ''portakal'', ''turuncu'' gibi anlamlara gelmektedir. Antalya ile özdeşleşen simgelerden biri olan portakal, Apelsin markasının da referans kaynağı olmuştur.